X
BETANÍTOTT SZERELDEI MUNKÁS

A König Kft. családi tulajdonban lévő sikeres magyar vállalat Kerekegyházán. 1991 óta elkötelezett beszállítója vagyunk az európai járműgyártóknak az ablakszerkezetek és üvegrendszerek terén. Ma már több, mint 300 munkatárssal tervezünk, gyártunk és szállítunk több ezer különböző ablakot buszokhoz, vonatokhoz, villamosokhoz, és egyéb haszonjárművekhez.

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Ablakok szerelése, mozgatása, takarítása.

Közepesen nehéz fizikai munka.

Elvárások:

Minimum 8 osztályos iskolai végzettség.

Hasonló területen szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

-Egy műszak

-Cafeteria

-Jelenléti bónusz

-Bejárási támogatás vagy céges busz (Szabadszállás, Fülöpszállás, Kunadacs, Kunszentmiklós, Kunbaracs)

-Évvégi jutalom

És még több egyéb juttatás.

-Hosszú távú munkalehetőség tiszta környezetben, kellemes légkörben.

Munkavégzés helye: Kerekegyháza

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldjön önéletrajzot a munka@konigkft.hu e-mai címre, vagy hívjon telefonon: 30/487-3049

Amennyiben jelentkezne a BETANÍTOTT SZERELDEI MUNKÁS munkakörre, kérjük keresse kollégánkat bizalommal:
Központi telefonszám: +36 76 545 005