X
TAKARÍTÓ

A König Kft. családi tulajdonban lévő sikeres magyar vállalat Kerekegyházán. 1991 óta elkötelezett beszállítója vagyunk az európai járműgyártóknak az ablakszerkezetek és üvegrendszerek terén. Ma már több, mint 300 munkatárssal tervezünk, gyártunk és szállítunk több ezer különböző ablakot buszokhoz, vonatokhoz, villamosokhoz, és egyéb haszonjárművekhez.

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

TAKARÍTÓ

Feladatok:

-Üzemek és a hozzá tartozó mellékhelyiségek takarítása (étkezők, mosdók).

Elvárások:

-A műszakok vállalása.

Előny:

-Takarításban szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

-Cafeteria

-Jelenléti bónusz

-Bejárási támogatás (a takarítói munkaidőben céges busz nem áll rendelkezésre).

-Évvégi jutalom

És még több juttatás.

-Hosszú távú munkalehetőség, tiszta környezetben, kellemes légkörben.

Műszakrend:

14:30 - 22:30 vagy

18:00 - 02:00

Férfiak jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Kerekegyháza

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje el az önéletrajzát a munka@konigkft.hu e-mail címre, vagy hívjon: 30/487-3049

Amennyiben jelentkezne a TAKARÍTÓ munkakörre, kérjük keresse kollégánkat bizalommal:
Központi telefonszám: +36 76 545 005